Rio 2 Full izle | 720p Hd
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı394 Görüntülenme

Rio 2 Full izle | 720p Hd

(2014)

Yönetmen:

Carlos Saldanha

Oyuncular:

Anne Hathaway, Jemaine Clement, Jesse Eisenberg
Rio 2 filmini izle, Rio 2 full izle, Rio 2 hd izle, Rio 2 tek part, Rio 2 türkçe dublaj - Brezilya’nın Rio Jeneria kentinde senaryo edilen filmde, kentte yaşayan ve insan gibi evleri olup insanlara özgü davranışları bulunan mavi kuşlar anlatılıyor.

Aile bireyleri haricinde 2 çocuğu bulunan mavi kuşlardan dişi olanı, daha önce ormanda babasını kaybetmiş ve yine mavi bir kuş ırkına sahip erkekle evlenmiştir.

Rio karnavalı yaklaşırken karnaval gösterileri için görevlendirilen mavi kuşlar ve diğer kuşlara heyecan sarmıştır.

Fakat mavi kuşlardan dişi olanı doğup büyüdüğü büyük ormanlara gezi yapmak ister.Önce eşi ve çocukları bu duruma karşı çıkar ama kabul etmek zorunda kalırlar.

Diğer kuşlar orada yabani hayvanlara yem olacaklarını düşünür ama böyle düşünmelerine rağmen peşlerine takılırlar.

Grup oluşturup ormana doğru seyahat ederler.Ormanda dişi olanın yıllarca görmediği babasına rastlarlar.Babası onun evlenip çocuk yaptığını görünce şok olur.

Ardından evlendiği kişiyle tanışır tam bir kayınpederlik taslar.

Kayınpeder kuş bulunduğu mavi ırkın liderliğini yapmaktadır.

İnsanlardan nefret ederler ve onlara ait hiçbir eşyayı aralarında bulundurmazlar.Evcil hayvanların hain olduklarını düşünmektedirler.

Bu sırada ise erkek mavili kuşun yetiştiricileri ormana çıkıp ağaçları kesenleri keşfe çıkarlar.Elinde onlardan kala gps cihazından eski sahiplerinin çok yakında olduklarını öğrenir ve onların peşine çıkar.

Onun evcil olarak yetiştirildiğini öğrenen kayınpeder, maviliye olan önyargılarını arttırır.

Ormanın iki güçlü sahipleri mavili kuşlar ile kırmızılı kuşlar cevizlere hakim olmak için maç yaparlar.Sakatlanan kuşun yerine mavili oyuna girer ve kendi kalesine gol atar.Bunun üzerine kayınpeder iyice sinirlenir.

Ormanda ağaç kesip kuşların özgürlüklerine engel olan adamlara kırmızılı ve mavili kuşlar ortak savaş açarlar ve kazanan kuşlar olur.Bu arada ellerinde hapis edilmiş mavilinin sahipleride kurtulur ve şehirde kahraman ilan edilirler.

Rio 2 Türkçe Dublaj Full HD İzle

www.sinefilm.net


[fragman file=”https://youtu.be/1EoB0yAnyfI”]

Bir önceki yazımız olan Spectre 007 Full izle | 720p Hd başlıklı makalemizde Spectre, Spectre filmi izle ve Spectre türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?