1898. Los últimos de Filipinas izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı777 Görüntülenme

1898. Los últimos de Filipinas izle

Filipinler isimli ada ülkesi, İspanya'nın uzun yıllar boyunca sömürge ettiği ülkelerden birisidir. Yıllar önce Filipinler'e gitmiş ve burada hatırı sayılır değere sahip olmuş olan İspanyollar, elindeki varlıklarını kaybetmek üzeredir. Zira Filipinler'i İspanyolların elinden almak isteyen düşman devletler çoktan Filipinler'e birliklerini yollamayı başarmıştır. İspanya, bu duruma kayıtsız kalmayacak ve iki komutanlı birliğini Filipinler'e gönderecektir. Düşmanlar arasında yenilgileri olağan gözüken Enrique de las Morenas önderliğindeki bu birlik, Filipinler'in önemli şehirlerinden birisi olan ve İspanya'nın kuşatmış olduğu Belar kentinde bir kiliseye sığınırlar. Las Morenas önderliğindeki bu birlik sadece düşmanlarla savaşmayacaktır. O yıllarda meydana gelen sıtma hastalığından birçok kişi hayatını kaybedecektir. Bir virüs gibi yayılmakta olan sıtma hastalığı Enrique de las Morenas'ın da canını alacaktır. Lidersiz kalan İspanyol birlikleri Cerezo'yu aday gösterecektir. Ancak Cerezo'ya rakip olarak bir de Jimeno çıkacaktır. Cerezo, bir yandan birliğin durumunu sorgularken bir yandan da liderliğini korumak durumundadır. Aşırı bir şekilde İspanya'nın propagandasının yapılacağı 1898. Los últimos de Filipinas filminde ön yargılarınızı ortadan kaldırmanızı istiyoruz. İspanyol sinemasının belki de en tanınmış aktörü olan, 10'un üzerinde aksiyon filminde rol alan Luis Tosar, filmin başrol koltuğunda yer alıyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 HD izle başlıklı makalemizde Yenilmezler 3 Altyazılı izle, Yenilmezler 3 Full HD izle ve Yenilmezler 3 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar