1922 Filmi Full HD izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.7 IMDB Puanı1,086 Görüntülenme

1922 Filmi Full HD izle

Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük kasabalarından birisinde çiftçilikle geçimini sürdürmekte olan Wilfred James'in bir karısı bir de çocuğu bulunmaktadır. Karısıyla son zamanlarda ciddi problemler yaşayan Wilfred James, yanına oğlunu da alarak karısını öldürme planları yapar. Wilfred James, bu kararlığını gerçekleştirmeyi başarır. Oğluyla birlikte karısını öldüren Wilfred James, karısını mezara gömdüğü sırada dehşete kapılacaktır. Zira kazdığı mezardaki fareler James'e ve oğluna musallat olmuştur. Her gece bir esaret gibi üstüne konan gizemin üstesinden gelmek isteyen Wilfred, farklı bir yol deneme kararı alacaktır. Netflix isimli film yapım şirketi genellikle orta düzey filmleri düzenlemesiyle bilinmektedir. Ancak 1922 yılı filmiyle bu alışkanlığına son veren Netflix isimli şirket, bu filmle birlikte ivme kazanacak gibi görünüyor. 1922 yılı filmi adını, senaryosunun o yılda geçmesinden alıyor. Kabustan Gelen ve Karda Bir Beyaz Kuş gibi filmlerde de boy gösteren tecrübeli aktör Thomas Jane'nin başrol koltuğunda yer alacağı 1922 filmi, yaklaşık olarak 10 ay önce kendi ülkesinde gösterime girdi.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Vatan Full Hd Tek Part izle başlıklı makalemizde Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Darbe ve Kurtlar Vadisi Darbe Full İzle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    Reklamı geçmek için 1 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç
    restgif