4N1K 2017 Yerli Film izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (4)
7.5 IMDB Puanı1 Yorum18,505 Görüntülenme

4N1K 2017 Yerli Film izle

18 yaşlarında olan Yaprak ismindeki genç bir kız lise öğrenimi görmektedir. Yanındaki 4 arkadaşıyla adeta et tırnak ilişkisinde olan Yaprak, 4 arkadaşını canından çok sevmektedir. Oldukça komik bu grup arasındaki tek kız olan Yaprak, arkadaşlarının erkek olmasından ötürü erkek gibi davranmaktadır. Hal ve hareketleri tıpkı erkek gibi olan Yaprak, bu durumundan şikayetçi değildir. Yıllar boyunca bu arkadaş grubundaki konumunu koruyan Yaprak, hayatına Barış isimli bir erkeğin girmesiyle bambaşka bir hal alacaktır. Hayatına erkek girdikten sonra kız olduğu aklına gelecek olan Yaprak, yaşıtlarının ve kendi cinsine ait olanların ne yaptıklarını araştırmaya başlayacaktır. Muazzam bir başlangıçla izleyicilerini ekran karşısına kilitlemeyi başaran ancak dakikalar ilerledikçe biraz daha çocuksu bir hal alan 4N1K isimli 2017 yılı filmi IMDb'den şaşırtıcı bir şekilde 7.6 gibi yüksek bir puan almasını bildi. Kadrosunda tanıdık isimlere yer veren 4N1K filmi, geçtiğimiz yılın mayıs ayında izleyici karşısına çıkma başarısı gösterdi.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Salyut-7 2017 Tek Part Full izle başlıklı makalemizde Salyut-7 720p izle, Salyut-7 filmini donmadan izle ve Salyut-7 full izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    Reklamı geçmek için 1 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç
    restgif