Bright 2017 Türkçe Dublaj izle
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (4)
6.8 IMDB Puanı1 Yorum29,192 Görüntülenme

Bright 2017 Türkçe Dublaj izle

Bright filmi bizleri oldukça ilginç olan bir döneme götürüyor. Dünya üzerindeki birçok ırka ev sahipliği yapan bir bölgede yaşamakta olan canlıların içerisinde aklınıza gelen bütün canlı ırkları yer almaktadır: Elfler, insanlar, orklar vb. Bu bölgenin güvenliğinden sorumlu olan Ward isimli bir insan ile, ork ırkına mensup olan Jakoby, insanların güvenliği için çabalamaktadır. Genellikle gece devriyesine çıkan bu ikili, yaşadıkları yere yaklaşmakta olan bir tehlikeyle yüz yüze gelirler. En sonunda yaşadıkları yer ciddi bir şekilde tehdit altına girecektir. Güvenlik ikilisi, ırklarının devamlılığını sürdürebilmek için iş birliği yapmak durumundadır. Dün itibariyle ülkemizde izleyici karşısına çıkan ve henüz gösterime girmesinin ilk gününde birçok sinemaseverin dikkatini çekmeyi başaran Bright isimli 2017 yılı filmi izleyenlerini dur durak bilmeyen bir heyecana götürüyor. Aksiyon, suç, fantastik ve bilim kurgu sineması kategorisinde yer alan Bright filmi, 2 saatlik bir zaman dilimi boyunca bizimle olacak. Filmin başrol koltuğunu afişinden de anlayacağınız üzere Will Smith dolduruyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Tomb Raider 2018 altyazılı izle, Tomb Raider 2018 türkçe dublaj izle ve Tomb Raider direk hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)