Büyük Oyun – Big Game 720p Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı305 Görüntülenme

Büyük Oyun – Big Game 720p Full HD izle

(2014)
Büyük Oyun - Big Game 2014 yapımlı türkçe dublaj olarak izleyicilerin karşısına çıkan aksiyon macera türünde ki bu güzel filmi de sizlerin izlemesini önemle tavsiye ederiz. Filmin afişinden de anlaşılacağı üzere bir patlama var. Bu patlamanın sebebi bir uçağın balta girmemiş bir ormana düşmesidir. Uçağın için de yer alan kişi ise süper güç Amerika'nın başbakanı uçak düştüğün de uçağın içinden sadece sağ olarak kurtulan başbakandır fakat başbakanın peşin de teröristler vardır. Bu teröristlerden kurtulmak ise imkansız denilecek kadar zordur. Zira düştüğü orman da hiç bir iletişim aracı çekmemekte zaten iletişim aracı da bulunmamakta. Tesadüfen orman da yer alan bir genç ise uçağın düştüğünü görüp hemen oraya gider. Başbakanın olduğunu gören genç elin de ki OK ile hem kendini hem başbakanı kurtarmaya çalışacaktır. Büyük bir tehlikenin için de olan bu ikili teröristlerin elinden kurtula bilecek midir ? Büyük Oyun - Big Game filmi ilk çıktığın da büyük talep görmüştür. Büyük Oyun - Big Game film özellikle Amerika başbakanını içerdiği için bazı Amerikalılar tarafından büyük tepki toplamıştır. İmdb puanı normal de yüksek olan film tepkiler nedeni ile düşmüştür. Büyük Oyun - Big Game filmini yönetmeni ise Jalmari Helander ' dir. www.sinefilm.net iyi seyirler diler.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan San Andreas Fayı – San Andreas 720p Hd Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde San Andreas Fayı, San Andreas Fayı full izle ve San Andreas Fayı Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar