Çakallarla Dans 4 2016 Full Hd izle
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (6)
4.2 IMDB Puanı6 Yorum114,083 Görüntülenme

Çakallarla Dans 4 2016 Full Hd izle

(2016)

Yönetmen:

Murat Şeker

Oyuncular:

Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Murat Akkoyunlu , Timur Acar
ÇAKALLARLA DANS GERİ DÖNÜYOR! Murat Şeker’in yönetmenliğini yaptığı serinin son filmi Çakallarla Dans 3, sinemada 1,7 milyona yakın izleyici tarafından izlenmişti. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu'nun başrollerini paylaştığı "Çakallarla Dans" serisinin ilk filmi 2010 yılının Aralık ayında vizyona girmişti ve büyük izleyici toplamayı başarmıştı. Serinin son filmi "Çakallarla Dans 4" ise bu kış hayranlarıyla buluşacak. Çakallarla Dans 3 filmi 1.500.000 seyirci tarafından izlenenmişti ve Çakallarla Dans 3, Sıfır Sıkıntı' nın afişi için 1.000.000 kullanıcı tarafından tıklanarak afiş için saçim yapılmıştı. Büyük izleyici kitlesine sahip olan Çakallarla Dans serisinin devam edip etmeyeceği takiçileri tarafından merakla ve heyecanla bekleniyor. Ve bu kararı filmin fanları belirleyecek. Yönetmen koltuğunda oturan Murat Şeker İnteraktif bir çalışma oldu. Çalışmalarımız izleyicinin de çok hoşuna gitti ve bütün bu sürece onları da ortak ettik. Film serimizin devam edip etmeyeceğine de izleyicilerimiz karar verecek” sözlerini söylemişti. Demekki izleyiciler Çakallarla Dans serisini çok sevdi ki Çakallarla Dans 4’ün gelmesinin kararı alındı. Filmi emeğe saygı için sinemada izlemenizi tavsiye ediyoruz.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dabbe 6 Full izle | 720p Hd başlıklı makalemizde Dabbe 6 720p izle, Dabbe 6 filmi izle ve Dabbe 6 full izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (6)