Çam Yarması 2017 Sansürsüz Yerli Film izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
4.1 IMDB Puanı4 Yorum11,683 Görüntülenme

Çam Yarması 2017 Sansürsüz Yerli Film izle

Oldukça zengin bir hayat süren çiftimiz, çocuk yapmayı başaramamaktadır. Sayısız kere çocuk denemesi içerisine giren ancak her seferinde başarısız olan bu çift, mecburen evlatlık çocuk edinmeye karar verirler. Yetimhaneye doğru yola koyulan bu çift, kararsız kalınca gözlerine kestirdiği üç çocuğu da evlatlık edinirler. Aradan yıllar geçer. Evlatlık edinen üç çocuk artık yetişkin insanlar haline gelmişlerdir. Babalarının hali vaktinin iyi olmasından yararlanan bu kardeşler, babalarının tüm mal varlığını sömürmek üzeredir. Çocuklarının bu vurdum duymazlığının geç de olsa farkına varacak olan baba, üç çocuğu da iş bulmaları adına evden kovar. İş bulmadan eve dönemeyecek olan üç kardeş, İstanbul'dan Çorum'a kadar komik bir yolculuğa çıkacaktır. Son yıllarda yol komedisi üzerine birçok yapım sinemadaki yerini almaya devam ediyor. Ancak gün geçtikçe bu konu üzerine yapılan filmler iyice can sıkıcı bir hal almaya başladı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Telif haklarına istinaden gösterimden kaldırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ölümlü Dünya 2018 Sansürsüz HD izle başlıklı makalemizde Ölümlü Dünya 2018 Sansürsüz Seyret, Ölümlü Dünya 2018 Yerli Filmi izle ve Ölümlü Dünya Ali Atay izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)