Çarpık Evdeki Cesetler 2017 Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı1 Yorum1,805 Görüntülenme

Çarpık Evdeki Cesetler 2017 Full izle

Kendilerine ait şatolarında yaşayan, oldukça geniş bir aile olan Leonidas ailesinin en yaşlı üyesi hayatını kaybedecektir. Bu bir cinayettir. Büyük babalarının cesedini bulacak olan kızları ve torunları bu cinayeti çözmeye odaklanacaktır. Polisleri olaya dahil etmemeye kararlı olan Leonidas ailesinin her bir ferdi, ailenin en yaşlı üyesini kimin öldürdüğü konusunda çeşitli tahminlerde bulunmaktadır ancak tahminleri sonuçsuz kalmaktadır. Ailenin en güzel kızı olan Sophia'nın sevgilisi Charles Hayward, eve sürekli gidip gelen isimler arasındadır. En sonunda tüm iddialar Charles Hayward'ın üzerinde yoğunlaşır. Büyük baba cinayetini Sophia'nın sevgilisi Charles Hayward mı işlemiştir? Charles aslında suçsuz mudur? İzlerken birçok kez ters köşe yaşayacağınız Çarpık Evdeki Cesetler filmi, İngiliz sinemasının iddialı gizem filmlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Başından sonuna kadar gizemini koruyan, yer yer hareketlenen ancak genellikle ağır bir şekilde ilerleyen Çarpık Evdeki Cesetler filmini dikkatlice izlerseniz beğeneceğinizi düşünüyoruz.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 HD izle başlıklı makalemizde Yenilmezler 3 Altyazılı izle, Yenilmezler 3 Full HD izle ve Yenilmezler 3 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)