Cebimdeki Yabancı 2018 Yerli Filmi Full izle
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (17)
7.2 IMDB Puanı38 Yorum488,945 Görüntülenme

Cebimdeki Yabancı 2018 Yerli Filmi Full izle

Yıllar öncesinden beridir birbirleriyle dost olan 7 arkadaş, yaşlarının ilerlemiş olması sebebiyle eskisi kadar birbirlerine vakit ayıramamaktadır. Yıllar sonra ortak bir evde bir araya gelecek olan 7 dost, felekten bir gece çalarlar. Gecenin sonlarına doğru işe eğlence katabilmek amacıyla hepsi birbirlerinin telefonlarını esir alırlar. O esnada 7 arkadaşının da özel hayatı diye bir şey kalmamıştır. Gelen mesajlar, giden mesajlar, mailler, çağrılar... Telefon ile yapılabilecek tüm durumlar incelenmiştir. Birbirlerini çok iyi tanıdıklarını sanan ancak telefonlar incelendikçe aslında birbirlerine oldukça yabancı olduklarını anlayacak olan 7 dostun farklı bir o kadar da keyifli hikayesini izleyici karşısına çıkaracak olan Cebimdeki Yabancı filmi, türündeki diğer filmlerden farklı bir yapıya bürünmüş durumda.

2008 yılı Miss Turkey birincisi olan Leyla Lydia Tuğutlu ve uzun bir süredir aşina olduğumuz isimlerin oyuncu kadrosunu oluşturacağı Cebimdeki Yabancı filminde mekan konusunda bazı sıkıntılar mevcut durumda. Belirli başlı oyuncular dışında oyuncu performansı bakımından pek iyi gözükmeyen Cebimdeki Yabancı filminde yönetmen Serra Demirci ilk kez yönetmen koltuğunda yer alıyor. 2016 yılı başka bir yapımdan esinlenerek beyaz perdedeki yerini almış olan Cebimdeki Yabancı isimli 2018 yılı filminde Güldür Güldür isimli show programında Şevket isimli karakterle tanımış olduğumuz Çağlar Çorumlu da filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
||EN YENİ VE GÜNCEL FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!||
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı
loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (38)