Cumali Ceber 2 Full HD Filmi izle
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (19)
4.2 IMDB Puanı 13 Yorum 142,284 Görüntülenme

Cumali Ceber 2 Full HD Filmi izle Cumali Ceber 2 Full HD Filmi izle

Oğlu Cevher'i çok sevmesine rağmen onu sürekli tartaklayan Cumali, oğlunu evlendirerek dede olmak istemektedir. Oğluna gelin adayı aramak için yola koyulan Cumali, şok bir haberle sarsılacaktır. İstanbul'un en büyük huzur evlerinden birisi Cumali'nin dedesine aittir. Cumali'nin dedesi bu huzur evini iyi bir para karşılığında gerekli mercilere satar. Huzur evinin yıkılarak yerine AVM yapılması planlanmaktadır. Bunun önüne geçmek isteyen Cumali, yıllar önce arasının açıldığı dedesiyle barışma planları yapar. Ancak Cumali'nin dedesi Cumali'ye dargındır. Dedesinin gönlünü alabilmek için baba yadigarı olan saati hediye etmek isteyen Cumali, daha önce saati verdiği Çetin Enişte'ye gitmek için yola koyulur. Cumali'nin yola çıktıktan sonra başına gelmeyen kalmayacaktır.

İlk filmle büyük eleştiriler alan, film duayenlerinin adeta yerden yere vurduğu Halil Söyletmez, buna rağmen 2. filmle bir kez daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çektiği vinelarla dikkat çekmeyi başaran Halil Söyletmez, bilindiği üzere Cumali Ceber tiplemesini canlandırmakta. Türk izleyicilerinin kötü yorumlarına maruz kalan Cumali Ceber serisinin ilk filmi bilindiği üzere IMDB'den 1.7 gibi tarihin en kötü puanlarından birisini almaktan kurtulamadı. Buna rağmen gişeden iyi bir rakam elde etmeyi başaran Cumali Ceber serisinin ilk halkası, kötü yorumlar almaktan kurtulamamıştı. Kadrosunda bazı değişiklikler meydana gelen Cumali Ceber 2 izle filmi, yine vasat sayılabilecek bir senaryoyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Türk sinemasının böylesine bel altı esprilere maruz kalan filmlerini sinemada görmek bizleri üzüyor açıkçası.
▶EN SON EKLENEN FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN◀

Bir önceki yazımız olan 12 Savaşçı - 12 Strong 2018 Full Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde 12 Savaşçı 2018 Türkçe Dublaj izle, 12 Savaşçı Full HD izle ve 12 Savaşçı Tek Part izle hakkında bilgiler verilmektedir.

karkapital
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Cumali Ceber 2 Full HD Filmi izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (13)