Deliler: Fatih’in Fermanı 2018 Yerli Filmi Full HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
N/A IMDB Puanı2 Yorum5,562 Görüntülenme

Deliler: Fatih’in Fermanı 2018 Yerli Filmi Full HD izle

Son zamanların en iyi yerli savaş filmlerinden birisine hazır olun. Fetih 1453 filminden sonra şanlı Türk tarihini aktarabilen bir yapım olduğunu görmek oldukça güç haline gelmiştir. Osmanlı imparatorluğu için oldukça önemli bir yere sahip olan Deliler kavramı, günümüzde varlığını sürdürmekte olan eski kavramlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Fatih Sultan Mehmet'in 15. yüzyılda hüküm sürdüğü topraklardan birisi olan Romanya'ya bağlı Eflak Voyvodalığı'ndan Vlad Tepeş isimli bir hükümdar sorumludur. Fatih Sultan Mehmet, Vlad Tepeş'in yeteri kadar işini iyi yapmaması ve halkına zulmetmesi nedeniyle harekete geçer.

Türk tarihinin en önemli liderlerinden birisi olan Fatih Sultan Mehmet, çizgiyi çoktan aşmış olan Vlad Tepeş'i tahttan indirebilmesi için Deliler isimli özel birliğin liderini Eflak Voyvodalığı'na gönderecektir. Savaşçı ruhuyla bilinen bu lider, işini layığıyla yerine getirebilecek midir? Bu tür dizi ve filmlerde sıkça görmeye alıştığımız yakışıklı aktör Cem Uçan'ı başrol koltuğunda izleyeceğimiz Deliler: Fatih'in Fermanı izle filmi, Osman Kaya yönetmenliğinde gösterime girmeye hazırlanıyor. Gişeye damga vuracağını düşündüğümüz Deliler: Fatih'in Fermanı Full izle filminin etkisi birkaç yıl daha sürecek gibi görünüyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
||EN YENİ VE GÜNCEL FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!||
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)