Direniş Karatay 2018 HD Filmi Full izle
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (17)
N/A IMDB Puanı 21 Yorum 164,515 Görüntülenme

Direniş Karatay 2018 HD Filmi Full izle Direniş Karatay 2018 HD Filmi Full izle

Direniş Karatay filmi bizleri Selçuklular dönemine götürüyor. O yıllarda dünyaya hüküm sürmeye başlamış olan Moğollar, Büyük Han önderliğinde önüne çıkan her engeli birer birer ortadan kaldırmaktadır. Moğolların şimdiki hedefi ise Anadolu'da yer alan Selçuklular imparatorluğunu ortadan kaldırmaktır. Oldukça güçlü olan Büyük Han, Anadolu'ya giriş yapar. Halk kendisine zarar gelmemesi adına Büyük Han himayesi altına girmeyi çoktan kabul etmiştir bile. Selçuklular için iki seçim bulunmaktadır. Ya kaderlerine boyun eğerek bağımsızlıklarına son verip Büyük Han kontrolü altına girecekler ya da baş kaldırıp sonuçlarına katlanacaklardır. Halkın büyük bir bölümü ilk seçeneği cazip görerek mücadele etmeyi göze alamamıştır. Halkın arasında yer alan savaşçı ruhlu bir kişi olan Emir, kendilerini barındıran Selçuklular imparatorluğunun ortadan kaldırılmasına göz yumamaz. Ahi teşkilatının da büyük bir desteğini alacak olan Emir, kendi ordusunu kurarak harekete geçecektir. Büyük Han'ın karşısında durmak pek mümkün gözükmese de Emir, bunu başararak tarihe geçecektir.

Tarihimin altın harfli sayfalarından alıntı yapılarak beyaz perdede yer almaya hazırlanan Direniş Karatay filmi, adından da anlaşılacağı üzere müthiş bir direniş öyküsünü ele alacak. Gerçek bir olaydan esinlenmesinin yanı sıra kullanılan materyalleriyle de dikkat çekmeyi başaran Direniş Karatay filmi, 2018 yılında yerli sinemaya damga vuracak gibi görünüyor. Son yıllarda Türk sinemasında savaş alanında başarılı yapımlar çıkmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul, Dağ serisi gibi savaş içerikli filmler, Türk izleyenlerinin vatanseverlik duygusunu yeniden pekiştirmeyi başarıyor. Çekimleri ülkemizin geniş coğrafyalarından birisine sahip olan Konya'da tamamlanmış olan Direniş Karatay filmi, 7 milyon dolarlık sinema bütçesiyle izleyici karşısına çıkacak. Filmden beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu belirtmemiz gerek.
▶EN SON EKLENEN FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN◀

Film Telif Haklarına İstinaden Kaldırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aquaman Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Aquaman 1080p izle, Aquaman 2018 Altyazılı izle ve Aquaman 2018 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (21)