Doğruluk mu Cesaretlik mi? 2017 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.5 IMDB Puanı1,345 Görüntülenme

Doğruluk mu Cesaretlik mi? 2017 izle

Beraber eğlenmeyi seven, yıllardır beraber olan bir arkadaş grubu, yaklaşmakta olan cadılar bayramı için hazırlıkları yapmıştır. Cadılar bayramını bir evde geçirmek isteyen bu genç arkadaşlar, yüksek para karşılığında bu lüks evi kiralarlar. Evin geçmişteki sorunlarından dolayı daha önce hiçbir kişi bu evi kiralamaya yanaşmamıştır. Cadılar bayramı gecesinde sekiz arkadaş, evin ruhlarla dolu olduğunun farkına varacaktır. Geçmişte bu evde oynanmış bir oyunu oynayacak olan genç arkadaşlar evin kehanetiyle yüz yüze kalmışlardır. Buradan kurtulabilme hususunda en ufak bir bilgiye dahi sahip değillerdir. Kendi ülkesi olan Amerika Birleşik Devletlerinde bir televizyon filmi olarak izleyici karşısına çıkmış olan Truth or Dare isimli 2017 filmi yoğun eleştirilere maruz kaldı. Kendi kategorisinde olan diğer filmlerle hemen hemen benzer senaryoya sahip olan Doğruluk mu Cesaretlik mi? filmi tam olarak bir buçuk saatlik süre dilimi boyunca bizimle olacak.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 HD izle başlıklı makalemizde Yenilmezler 3 Altyazılı izle, Yenilmezler 3 Full HD izle ve Yenilmezler 3 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar