Doktor Bey Filmi Türkçe Dublaj izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
6.6 IMDB Puanı1 Yorum1,020 Görüntülenme

Doktor Bey Filmi Türkçe Dublaj izle

()
Fransa'nın küçük kasabalarından birisinde yaşamını sürdürmekte olan Jean Pierre ismindeki bir doktor, kasabada ve çevre kasabalarda hastalanan kişileri tedavi etmektedir. Bu hizmetini durmak bilmeden 7 gün 24 saat veren Jean Pierre, kendisini çok az uyumaya alıştırmış ve tüm yoğunluğunu işine vermiştir. Tedaviler için hastalarından para talep etmeyen iyi kalpli doktor Jean Pierre, bir gün ciddi bir hastalığa yakalanacaktır. Deyim yerindeyse elden ayaktan düşecek olan Jean Pierre ismindeki doktor zor günler geçirmektedir. Jean Pierre'i yakından tanıyan Natalie ismindeki asistan doktor, geçici olarak Jean Pierre'nin yerini alacaktır. Jean Pierre'nin verdiği hizmetleri bir bir kasabalıya verecek olan Natalie, işte yeni olduğu için zorluk çekmektedir. Jean Pierre bir yandan tedavi olurken bir yandan da Natalie'ye işin inceliklerini öğretmektedir. Natalie artık yavaş yavaş Jean Pierre'nin yerine geçmeye başlamıştır. İkili arasında da garip bir iletişim başlamıştır. Fransız sinemasının ağır ilerleyen ancak sıkmayan filmler kuşağında ilk sıralarda yer alabileceğini düşündüğümüz Doktor Bey isimli 2016 yılı filminin oyuncu kadrosu hiç de fena durmuyor diyebiliriz. Fransız sinemasının tanınmış simalarının boy göstereceği Doktor Bey bir diğer adıyla Irreplaceable isimli 2016 yılı filmi komedi ve dram kategorisinde yer alıyor. Fransız sinemasının bilindik yapımlarından olma özelliği taşıyan Doktor Bey filmi 4 milyon dolar gibi bir bütçeyle beyaz perdede yer aldı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Belalı Tanık Türkçe Dublaj 1080p izle başlıklı makalemizde Belalı Tanık 1080p donmadan izle, Belalı Tanık 1080p izle ve Belalı Tanık direk izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)