Emoji Filmi 2017 Türkçe Dublaj izle
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (9)
2.1 IMDB Puanı6 Yorum66,794 Görüntülenme

Emoji Filmi 2017 Türkçe Dublaj izle

Alex isimli bir gencin yüksek marka 'amiral gemisi' diye tabir edilen telefonunda yer alan emojiler, bir şehirde yaşamaktadır. Tüm bu emojiler, hangisinin daha çok kullanıldığı yönünde tatlı münakaşaya girecektir. Bu tartışmalar hemen hemen her gün yaşanacaktır. Tüm emojiler sadece 1 hale bürünebilmektedir fakat biri dışında. Bezgin isimli emoji, farklı farklı hallere bürünebilmektedir. Oldukça ilginç olan Bezgin, çevre emojiler tarafından nefret edilmektedir. Bezgin, en sonunda bulundukları şehirden oy çokluğuyla gönderilmek istenecektir. Bulunduğu şehirden kovulmak istenmeyen Bezgin, 2 arkadaşını da yanına alarak telefonda yer alan bir aksaklığı gidermek için yola koyulacaktır. Öte yandan başka bir tehlike daha yaklaşmaktadır. Emojiler, nefret ettikleri Bezgin'den ve yanındaki 2 kafadardan medet umacaktır. Bu kadar düşük puan almasına anlam veremediğimiz Emoji Filmi, IMDb'den 2.1 gibi vasat ötesi bir puan aldı. 50 milyon dolar gibi yüksek bütçesine rağmen izleyicinin beklentisini karşılamayı başaramayan The Emoji Movie filmi bir buçuk saate yakın bir süre boyunca bizimle olacak. Animasyon kategorisinde yer alan The Emoji Movie filmini ailenizle izleyebilirsiniz.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Belalı Tanık Türkçe Dublaj 1080p izle başlıklı makalemizde Belalı Tanık 1080p donmadan izle, Belalı Tanık 1080p izle ve Belalı Tanık direk izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (6)