Eski Şişmanlar Bitiş Çizgisinde izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı215 Görüntülenme

Eski Şişmanlar Bitiş Çizgisinde izle

Amerika Birleşik Devletlerinin çeşitli yerlerinde yaşayan ve hayatlarını sadece yeme içme üzerine kurmuş olan, bazı insanlar bir aktiviteleri olmadığı için obezite hastalığına yakalanmışlardır. Hastalığa yakalandıktan sonra yaşamları çıkmaza giren, yaşamak kavramını tam anlamıyla tadamayan bu kişiler, birbirlerini tanımamaktadır. Bir bayrak yarışı yapılacağı haberini alan on iki farklı obezite kişi, bir yerde başlanılması gerektiğini düşünerek bu bayrak yarışına katılmaya karar verirler. İşte bu 12 farklı obezite kişisinin hayatı bu bayrak yarışından sonra bambaşka bir hal alacaktır. Eğitici olması nedeniyle 2015 yılının en dikkat çeken belgesel filmlerinden birisi olmayı başaran Eski Şişmanlar Bitiş Çizgisinde filmi, fazla ve az yemenin aynı zamanda içmenin zorluklarına ışık tutmaya çalışacak. Tamamı gerçek hayattan oluşan hikayesiyle ve oyuncu kadrosuyla göze çarpan From Fat to Finish Line filmi, 1 saat 27 dakikalık bir zaman dilimi boyunca bizimle olacak. Keyifli izlemeler diliyor, From Fat to Finish Line isimli 2015 yılı belgesel filmi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 HD izle başlıklı makalemizde Yenilmezler 3 Altyazılı izle, Yenilmezler 3 Full HD izle ve Yenilmezler 3 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar