Flight Crew Tek Part HD izle
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
7.0 IMDB Puanı1 Yorum758 Görüntülenme

Flight Crew Tek Part HD izle

Ekip çalışmasına uygun olmayan, kendi başına buyruk hareketlerde bulunan bir pilot, Rus hava kuvvetlerinde savaş pilotu olarak çalışmaktadır. Bu tavırları yüzünden işinde uzun süre kalamayacağı belli olan savaş pilotu, görevinden süresiz olarak uzaklaştırılır. Uzaklaştırılmasının sebebi ise arkadaşlarına ve kendisinden üst olan kişilere saygısızlık etmesidir. Rusya'ya bağlı bir hava yolu şirketinde işe başlayacak olan bu pilot, 2. pilot olarak görev yapacaktır. Burada da sorunlar yaşamaya başlayacak olan pilot, ekip arkadaşlarıyla ciddi sorunlar yaşayacaktır. Ekip arkadaşları, bu pilottan nefret etmektedir. Ülkeler arası yolculuk yapmakta olan Boeing tipli bir uçağın 2. pilotu olarak görev yapan bu adam, bir adada deprem olduğu haberini alacaktır. Oldukça ciddi bir sorunla baş başa kalan uçak mürettebatı birbirleriyle ekip halinde hareket ederek bu işin üstesinden gelmek zorundadır. Rus sinemasının göz bebeklerinden birisi olarak gösterilen Flight Crew bir diğer adıyla Ekipazh isimli 2016 yılı filmi Rus sinemasında adını duyurmuş olan birçok başarılı aktöre ev sahipliği yapıyor. Tam 3 dilde çekimleri son bulan Ekipazh filminin yapımına yaklaşık 5 milyon euroluk bir bütçe ayrıldığı söyleniyor. İyi izlemeler.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Belalı Tanık Türkçe Dublaj 1080p izle başlıklı makalemizde Belalı Tanık 1080p donmadan izle, Belalı Tanık 1080p izle ve Belalı Tanık direk izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)