Game of Thrones 2. Sezon Tüm Bölümler izle
9.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.1 /10 (96)
9.5 IMDB Puanı29 Yorum522,375 Görüntülenme

Game of Thrones 2. Sezon Tüm Bölümler izle

( 2012 - ABD)

Yönetmen:

Tim Van Patten, Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor

Oyuncular:

Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington, Lena Headey, Sophie Turner, Maisie Williams, Nikolaj Coster-Waldau, Iain Glen, Alfie Allen, John Bradley, Conleth Hill, Aidan Gillen, Gwendoline Christie, Isaac Hempstead Wright, Jerome Flynn, Julian Glover, Liam Cunningham, Rory McCann, Nathalie Emmanuel, Ben Crompton, Daniel Portman, Charles Dance, Carice van Houten, Natalie Dormer, Jack Gleeson, Michelle Fairley, Kristofer Hivju, Ian McElhinney, Jacob Anderson, Stephen Dillane, Kristian Nairn
Game of Thrones 2. Sezon Tüm Bölümler; Gel gelelim şimdi ilk önce bu bölgeleri ele alalım ve her bölgedeki aktif olan güçlü yada köklü hanedanlıklardan soylarda soylulardan iklimlerinden hikayelerinden bahsedelim ki daha anlaşılır olsun yazımız.. Westeros değineceğimiz ilk kıtadır. Olayların neredeyse tamamı burada geçmekte yaşanmaktadır.. Westerosun KUZEYİ Stark hanedanlığına aittir.. Öyle ki Stark hanedanlığı olmadan kuzeye kuzey bile denilmeyecek kadar aşinalaşmıştır.. Kuzey bölgesi için bu hanedan.. Biz buraya westeros’un kuzeyi değilde Kışyarı diyeceğiz, bu böyle işlenmiştir Türkçe çevirilerde.. Babası veya anası belli olmayan çocuklara kuzeyde yani kışyarında “Snow” denir.. Kışyarı soğuk bir iklime sahiptir.. Surun ilerisinden önceki kısımdır. Surun ilerisinden yani ötesinden geçmeyi başaran özgür halktan olan insanlar burada yakalandığında katledilirler.. Game of Thrones 2. Sezon Tüm Bölümlerini Türkçe Dublaj ve altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mucize - Yerli Film Full Hd izle başlıklı makalemizde Mahsun Kırmızıgül, Mucize ve Mucize Filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (29)