Görünmeden Yürümek: Bronte Kardeşler Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı1,123 Görüntülenme

Görünmeden Yürümek: Bronte Kardeşler Full izle

Annesi ve babasını küçük yaşta kaybetmiş olan Bronte soyadlı 3 kız kardeş, küçük yaşta annesiz babasız kalmanın verdiği güçlükle yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Oldukça zorlu bir yaşantının eşinde olan Bronte kardeşler, her konuda birbirlerine destek olmayı başarmışlardır. Hayatta kalmak için verdikleri kaygıyla İngiliz tarihinde önemli bir yer edinmeyi başaran Bronte kardeşler, İngiltere'de birçok makalede örnek kişilik sergiledikleri için konu edinilmeyi başarmışlardır. Hikaye yaklaşık olarak 50 yıl öncesinde geçiyor. Konu İngiltere'nin güneyinde işlem görüyor. Kimisine göre gerçek olduğu düşünülen, kimisine göre ise tamamen kurgu olarak tanımlanan Bronte kardeşler, tüm bunlara rağmen adından söz ettirmeyi başarmıştır. İngiltere sinemasının son yıllarda drama kategorisine kazandırdığı önemli eserlerden birisi olan Görünmeden Yürümek: Bronte Kardeşler isimli 2016 yılı filmi ağır ilerleyen havasına rağmen sıkmadan kendisini izlettirmeyi başarıyor. 29 Aralık 2016 tarihinde izleyici karşısına çıkmış olan To Walk Invisible: The Bronte Sisters filmi 7.5 gibi usta işi bir puanın da sahibi olmayı başardı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Tomb Raider 2018 altyazılı izle, Tomb Raider 2018 türkçe dublaj izle ve Tomb Raider direk hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar