Haberler

Kırmızı Kaplumbağa Filminin Fragmanı Yayınlandı!

05 Şub 2017
Film Haberleri
Editör

Michael Dudok de Wit‘in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmden fragman yayınlandı..

En İyi Animasyon dalında Oscar’a aday olan Kırmızı Kaplumbağa filminden fragman geldi! Yönetmenliğini Michael Dudok de Wit‘in yaptığı filmin senaryosunda ise yine Michael Dudok de Wit‘in yanı sıra Pascale Ferran yer alıyor. Yapımcılığını Pascal Caucheteux, Grégoire Sorlat, Toshio Suzuki gibi isimlerin üstlendiği filmin müziklerini ise Laurent Perez Del Mar yaptı.

Wild Bunch ve Studio Ghibli stüdyolarının ortak yapımı olan filmin konusu kısaca; ıssız bir adayı terk etmeye çalışan bir adamı ve onun dev kaplumbağayla olan mücadelesini anlatıyor. Aynı zamanda film herhangi bir diyalog içermiyor.  Fransız-Japon ortak yapımı olan film 17 Mart 2017‘de vizyona girecek.

Trainspotting 2 Filminden Uluslararası Karakter Posterleri Çıktı!

05 Şub 2017
Film Haberleri
Editör

Trainspotting’in merakla beklenen filmin devamı “T2 Trainspotting“, ülkemizde ilk kez İstanbul’da gösterime girecek!

Porno romanını konu alan ikinci film, T2 Trainspotting‘den uluslararası karakter posterleri yayınlandı!

16 Şubat’ta başlayacak İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nde ülkemizde ilk kez gösterimi yapılacak filmin konusu kısaca şu şekildedir; Bir fırsat olarak görünen bir kararın 20 yıl sonunda bir hayal kırıklığı ve ihanete dönüşmesinin ardından Mark Renton ev olarak niteleyebileceği tek yere geri döner. Eski arkadaşları Spud, Sick Boy ve Begbie de kendisini orada beklemekte ve hayatlarına kaldıkları yerden devam etmektedirler. Ancak geçmişi unutmamışlardır…

Kitapların yazarı Welsh “Sanırım orijinalinden daha güçlü bir film izleyeceğiz” şeklinde yaptığı açıklama ile filmin hayranlarını daha fazla heyecanlandırdı. Senaristliğini John Hodge‘un yaptığı filmin oyuncu kadrosunda 1996 yılındaki ilk filmin orijinal kadrosunda yer alan Ewan McGregorJonny Lee Miller, Ewen Bremner ve Robert Carlyle yer alıyor. Yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Danny Boyle oturacak…

Game Of Thrones’un Kaçıncı Sezonda Final Yapacağı Belli Oldu

05 Şub 2017
Dizi Haberleri
Editör

 

Dizinin yaratıcılarından açıklama var!

Game Of Thrones’un altıncı sezonunun ayak sesleri duyulurken, dizinin yaratıcılarından büyük final ile ilgili açıklama geldi. Her ne kadar Game Of Thrones’un bir gün biteceği gerçeğine uzak olsak da, David Benioff ve D.B. Weiss sekizinci sezonun son olabileceğini söyledi.

Benioff ve Weiss Variety’e verdikleri röportajda ilerleyen sezonlarda bölüm sayılarının azalacağını belirterek dizinin sekizinci sezonda altı bölüm olacağını ve büyük ihtimalle final yapacağını ekledi. Henüz HBO tarafından kesinleştirilmemiş olan bu bilgiye göre altıncı sezondan itibaren hiçbir Game Of Thrones sezonu 13 bölüm sayısına ulaşamayacak.

Elimizde kalan son uzun sezon 24 Nisan’da başlayacak.

Yeni Batman’de Joker Yok!

05 Şub 2017
Film Haberleri
Editör

Heath Ledger’la özdeşleşen Joker yeni filmde olmayacak…

Edward Norton’ın artık Hulk’u canlandırmayacağını dün haber yapmıştık, şimdi de yeni Batman’de Joker karakterinin olmadığını, üzülerek bildiriyoruz…

Kara Şövalye’de Joker karakteriyle efsane olan ve bu performansla Oscar alan Heath Ledger’dan sonra, yönetmen Christopher Nolan’ın açıklamasına göre, yeni Batman filminde artık Joker yok!

Serinin pek çok severi gibi Nolan da, Joker karakterine can veren Ledger’ın yerine hangi aktör gelirse gelsin, bunun hem bir Ledger taklidi olacağını hem de Ledger’ın hatırasını yok edeceğini düşünüyor…

Sizce Joker’siz Batman olur mu?

Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Ppsteri Çıktı!

05 Şub 2017
Fotoğraflar
Editör

Hızlı ve Öfkeli 8’in ilk posteri beğenilere sunuldu.

Geçtiğimiz yıl gişede 1.514 milyar dolarlık gişesiyle göz dolduran Hızlı ve Öfkeli 7’nin devam filmi Hızlı ve Öfkeli 8’in ilk posteri çıktı. Poster serinin başrolü Vin Diesel’ın Facebook hesabından geldi.

Sakin Ol, Adalet Peşinde gibi filmlerle tanıdığımız F.Gray Gary’nin yönetmenliğini üstleneceği filmin kötü adamı olarak Mad Max: Fury Road’un Furiosa’sı Charlize Theron boy gösterecek. Oscar ödüllü güzel yıldız kadroda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson ve Jason Statham’a eşlik edecek. Game of Thrones’un yıldızlarından Kristofer Hivju da filmde kötü adam tarafından olacak.

Sherlock Holmes 3 Yakında!

05 Şub 2017
Yapım Aşamasında
Editör

Sherlock Holmes serisinin 3. filminin çekimlerine yıl sonundan önce başlanacak!

Başrollerini Marvel’ın Demir Adam’ı Robert Downey Jr ve sevilen oyuncu Jude Law’ın paylaştığı Sherlock Holmes serisinin 3. devam halkasından haberler var.

Başrol Robert Downey Jr’ın Shortlist’e son bilgilere göre filmin çekimleri bu sene bitmeden başlayacak. “Şu aralar bu konuda konuşuyoruz. İlk aşamalara başlayabiliriz” diye konuşan oyuncu, “Filmi Skype üzerinden çekebiliyor olsaydık bir haftada bitmiş olurdu” diye espri yaptı. Bu tür prodüksiyonların büyük ve zahmetli olduğunu söyleyen oyuncu, “Sürekli yorgun oluyorum ancak çok heyecanlıyım” diye konuştu. 2009 yılında start veren ve 2011 yılında Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ile devam eder serinin 3. devam halkasında yönetmen koltuğuna bir kez daha Kod Adı U.N.C.L.E filminin başarılı yönetmeni Guy Ritchie oturacak.

Dünya çapında 500 milyon dolardan fazla kazanan seride Downey Jr. sarkastik dahi dedektifi canlandırırken, Law da yardımcısı doktor Watson’a hayat veriyor.