Hadi Be Oğlum 2018 Yerli Film HD izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (22)
7.4 IMDB Puanı14 Yorum242,801 Görüntülenme

Hadi Be Oğlum 2018 Yerli Film HD izle

Balıkçılık mesleğiyle hayatını geçindirmekte olan Ali ismindeki yakışıklı bir adam, oğlu Efe'yle birlikte yaşamaktadır. Ancak Efe yaşıtlarından oldukça farklıdır. Duyma problemi yaşayan ve kendisine söylenenlere karşı tepki veremeyen Efe'nin bu hastalığının tedavisi yoktur. Ali, hayattaki tek varlığı olan Efe'nin bu durumuna çok üzülmektedir. Çocuğuyla bir baba oğul ilişkisinden çocuk arkadaş gibi olan Ali, oğlunun bir gün söylediklerine tepki verebileceğini düşünmektedir. Ali oldukça zor bir gençlik dönemi geçirmiş, anlatacakları birikmiştir. Bunları sadece oğlu olan Efe'ye anlatmak istemektedir. Annesiyle, eşiyle ve babasıyla olan anılarını çocuğuna anlatacağı günü iple çeken Ali'nin oğluyla olan dramatik hikayesini çok acıklı bir şekilde ele alacak olan Hadi Be Oğlum filmi, yılın en iyi dram filmlerinden birisi olmaya aday olarak gösteriliyor.

Türk sinema ve dizi tarihinin en iyi aktörlerinden birisi olan ve aldığı ödüllerle bu yakıştırmayı hak ettiğini her seferinde göstermeyi başaran Kıvanç Tatlıtuğ'un 2. kez dram filminde yer aldığını görmekteyiz. Genellikle vurdulu kırdılı Türk dizilerinde oyuncu kadrosunda yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, Kelebeğin Rüyası filmiyle birlikte 2. kez bir dram filminde rol alıyor. Fragmanıyla bile yürekleri parçalayan Hadi Be Oğlum filminin gösterim tarihi sürekli olarak değişiyor. Geçtiğimiz günlerde gösterime girmesi beklenen ancak daha sonra şubat ayına aksadığı açıklanan Hadi Be Oğlum filminin gişeden muazzam bir gelir elde edeceğini düşünmekteyiz.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
||EN YENİ VE GÜNCEL FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!||
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı
loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Hadi Be Oğlum 2018 Yerli Film HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (14)