Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı5 Yorum14,046 Görüntülenme

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi 2018 izle

Filmdeki ana karakter Han Solo ve Chewbacca, Asiler isimli bir gruba katılmaya hazırlanmaktadır. Bu işlem gerçekleştirilmeden önce oldukça güçlü bir düşmanla başa çıkması gerekecek olan Han Solo ve Chewbacca, büyük bir savaşın içerisine adımlarını atacaktır. Karşılarındaki düşman, özel yeteneklerle güçlenmiş olan Lando Calrissian'ın ta kendisidir. Han Solo ve Chewbacca, bu düşmanın üstesinden gelebilmek için ellerinden geleni yapacaktır ancak işleri hiç de kolay değildir. Lando, düşmanları olan Han Solo ve Chewbacca'nın hamlelerini ezberlemiş gibidir.

Star Wars serisinde Han Solo rolünde genellikle Harrison Ford karşımıza çıkıyordu. Ancak Harrison Ford'un yaşının ilerlemesi nedeniyle serinin bu filminde Han Solo karakterinde genç aktör Alden Ehrenreich, sazı ele alıyor. Kariyerinin belki de en önemli filminde rol almaya hazırlanan Alden Ehrenreich, kendisinden beklentilerin bir hayli fazla olduğunu bilse de rolün üstesinden geleceğini düşünüyor. Star Wars dünyasının en sevilen karakterlerinden birisi olmayı başaran Han Solo, son düşmanıyla başa çıkabilecek mi? Yayınlanan film fragmanıyla bile ilgi çekmeyi başaran Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle bir diğer adıyla Solo: A Star Wars Story izle filminin yapımında 100 milyon dolarlık bir bütçenin kullanıldığı açıklandı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
||EN YENİ VE GÜNCEL FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!||
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Solo: A Star Wars Story

    Yorumlar (5)