Hayat Sana Güzel HD Yerli Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı19,492 Görüntülenme

Hayat Sana Güzel HD Yerli Film izle

Yıllar önce anne, babası ve kardeşleriyle geldiği İstanbul'da kısa süre içerisinde zengin olmayı başaran Azmi'nin babası, İstanbul'un en büyük inşaat şirketlerinden birisini kurmayı başarmıştır. Güneydoğu'da bulunan bir şehirden gelen Azmi ve ailesi, kısa süre içerisinde İstanbul'a uyum sağlamayı başarmıştır. Azmi, evlenmiş dünya evine girmiş bir de dünya tatlısı çocuğu olmuştur. Ailesiyle birlikte zenginlik içerisinde yaşam sürdüren Azmi'nin elinde bütün imkanlar bulunmaktadır. Hayatta her şeye engel olabileceğini bilen Azmi, ölüme ise engel olamayacağını bilmektedir. Günler önce hastanede bir takım testlere tabi tutulan Azmi, günler sonra testlerin sonucunu öğrenmeye gittiğinde sadece birkaç ay ömrü kaldığını öğrenecektir. Öleceği haberini alan Azmi, kara kara düşünmeye başlayacaktır. Eşine ve çocuklarına kim bakacaktır? Türk sinemasının fazlaca eleştirilen filmleri arasına girmekten kurtulamayan Hayat Sana Güzel filminde Timur Acar az da olsa gözlerimizin pasını silse de maalesef film beklentilerin çok uzağında kaldı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Film Telif Haklarına İstinaden Kaldırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kara Panter - Black Panther Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Black Panther 720p Bedava izle, Black Panther Direk Filmi izle ve Kara Panter filmini 1080p izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?