Her Şey Mümkün HD Yerli Filmi Full izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
5.1 IMDB Puanı1 Yorum9,292 Görüntülenme

Her Şey Mümkün HD Yerli Filmi Full izle

Tesisatçı olarak yaşamını sürdürmeye çalışan İbrahim, şans oyunlarıyla bir gün zengin olacağını kafasına koyan hayalperest bir kişiliktir.. Her ne kadar İbrahim, bu fikirlerini çevresiyle paylaşsa da alay konusu olmaktan öteye geçememektedir. Günün birinde yine şans oyunlarına bel bağlayacak olan İbrahim, talihli olmayı başaracaktır. Milyonları cebine koyacak olan İbrahim, bir anda eski yaşamını ardında bırakarak kendisine yeni bir sayfa açacaktır. Kazandığı parayı yemeye başlayan İbrahim, bir otelde gününü gün edecektir. Ünlü bir mankenle tanışacak olan İbrahim, yanlışlıkla otel sahibinin yerine geçecektir. Otel sahibi, İbrahim'e haddinden fazla benzemektedir. İbrahim'in yeni hayatıyla eski hayatı arasındaki farkları ele alacak olan Her Şey Mümkün filminde eski model Azra Akın da oyuncu kadrosunda yer alıyor. İzleyenleri tarafından ağır eleştirilerin hedefi haline gelen Her Şey Mümkün filmi, 5.1 gibi bir puanın sahibi oldu.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ölümlü Dünya 2018 Sansürsüz HD izle başlıklı makalemizde Ölümlü Dünya 2018 Sansürsüz Seyret, Ölümlü Dünya 2018 Yerli Filmi izle ve Ölümlü Dünya Ali Atay izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)