İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (4)
5.3 IMDB Puanı16 Yorum24,127 Görüntülenme

İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

Arınma Gecesi serisi, korku gerilim tutkunlarının hafızalarında yer edinen serilerden birisi olmayı başarmıştır. Serinin her halkasında film ekibi, toplumun sorunlarına da ışık tutmayı ihmal etmiyor. Toplumun sorunlarında kaynaklı senaryosuyla karşımıza çıkmaya hazırlanan İlk Arınma Gecesi izle, bazı kaynaklara göre Arınma Gecesi 4 izle filmi, Her geleneğin arkasında bir devrim yatar sloganıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amerika Birleşik Devletlerinde yaşanmış olan 12 saat boyunca, devlet adamları birçok usulsüzlüğün ve kanunsuzluğun altına imzasını atmıştır. Bunu yol gösterici olarak kabul eden The First Purge filmi, 12 saat içerisinde yaşanacak olan gelişmeleri biraz absürt bir şekilde ele almaya çalışacak.

Serinin önceki filmlerinde söz sahibi olmayan ancak serinin bu filminden itibaren sazı ele almaya hazırlanan, pek tecrübeli olduğunu söyleyemeyeceğimiz Gerard McMurray'ın yönetmenlik ipini eline aldığı İlk Arınma Gecesi izle filmi, James DeMonaco'nun senaristliğinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Marisa Tomei, Steve Harris ve Mo McRae gibi tanınmış isimleri bünyesinde barındırmasıyla göze çarpan The First Purge filmi kendi ülkesi olan Amerika Birleşik Devletlerinde 1 Temmuz 2018 tarihinde gösterime girecekken ülkemizde ise 20 Temmuz 2018 tarihinde bekleyenleriyle buluşacak. Serinin önceki filmlerini de baz alırsak İlk Arınma Gecesi filminde beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu söylememiz mümkün.
||EN YENİ VE GÜNCEL FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!||
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı

Bir önceki yazımız olan Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları 2018 izle başlıklı makalemizde Fantastic Beasts 2 2018 Altyazılı izle, Fantastic Beasts 2 Türkçe Dublaj izle ve Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları Direk izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    The First Purge, Arınma Gecesi 4

    Yorumlar (16)