İskitli – The Scythian 2018 Tek Parça Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.0 IMDB Puanı2 Yorum3,645 Görüntülenme

İskitli – The Scythian 2018 Tek Parça Full izle

Orta Avrasya'nın kurak topraklarında halen daha varlığını sürdüren İskitler ismindeki bir medeniyet yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Oldukça asabi olmalarına karşın bu zamana kadar büyük kayıplar veren İskitler için ölüm kalım oyunu başlamıştır. Ya yok olacaklar ya da varlıklarını devam ettireceklerdir. İskitler ordusunun lideri olarak kabul edilen Lutubor, son bir hamle yapmak için harekete geçecektir. Kendisine ait olan katil ordusunu devreye sokacak olan Lutubor, hem düşmanlarına savaş ilan edecek hem de eşini ve çocuğunu kurtarmak için çaba gösterecektir. Düşmanlarından birisini tutsak tutan Lutubor, bu kişiden serbest kalması karşılığında yardım isteyecektir. Lutubor, bakalım hasta olan medeniyetinin varlığını sürdürebilecek mi? Rus sinemasının iddialı aksiyon filmleri arasındaki yerini almayı başaran The Scythian bir diğer adıyla İskitler isimli 2018 yılı filmi, Rus sinemasından başarılı birçok ismi kadrosunda barındırıyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ocean's 8 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Ocean's 14 2018 Türkçe Dublaj izle, Ocean's 8 Full HD izle ve Ocean's 8 tek part hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    The Scythian

    Yorumlar (2)