Kardeşim Benim 2 Full İzle 2017 Yerli Film 1080p izle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (27)
70 Yorum502,461 Görüntülenme

Kardeşim Benim 2 Full İzle 2017 Yerli Film 1080p izle

Kardeşim Benim 2 Filmin Konusu; Küçükken birbirlerine çok bağlı olan, yedikleri içtikleri bir olan iki kardeşin aralarında çıkan basit bir anlaşmazlıktan ötürü 30lu yaşlarına küs olan iki kardeşin babalarının vefat etmesi ile kendilerine bıraktığı vasiyetnamede son isteğinin barışmalarının olduğunu dile getirmesi ile evlatlarına kendisinin yarım bırakmak zorunda olduğu bir işten dolayı çıktıkları yolda başlarına gelen bir takım olaylar sonrasında birbirlerinin kıymetlerini anlamalarıyla yeniden şekillenen kardeşlik bağının oluşmasını anlatan filmdir.. Serinin birinci filmi bu şekilde gelişmişti.. Şimdi ise iki ünlü kardeşin yeni hikayelerinin anlatıldığı bu film ile tekrardan izleyicilerin karşısında yer alıyorlar.. Bakalım bu sefer başlarından ne gibi maceralar geçece.k. İzleyip tanık olalım..Kardeşim Benim 2 filminde keyifli seyirler dileriz..
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net

Bir önceki yazımız olan Kardan Adam - The Snowman 2017 Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde Kardan Adam, Kardan Adam 2017 izle ve Kardan Adam Filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (70)

    Reklamı geçmek için 1 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç
    restgif