Kayıp İnci izle
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (3)
6.1 IMDB Puanı3 Yorum17,100 Görüntülenme

Kayıp İnci izle

Sürekli olarak kendini yenilemeyi başaran Cemal ismindeki bir gazeteci, son yaptığı haberle ayrılık fermanını imzalamıştır. Son yaptığı haber, büyük ses getirmiş ve gazete yöneticisi tarafından Cemal, işinden çıkarılmıştır. Kaderine boyun büken ve her zaman doğrunun yanında yer almaya çalışan Cemal, simidiyle sahilde gezerken bir kadın görür. Bu kadın Cemal'e merhaba diyecekken düşüp bayılır. Apar topar kadını hastaneye götürecek olan Cemal, bu gizemli kadının açlıktan bayıldığını öğrenecektir. Bayılan kadın, günler önce İstanbul'a gelmiş ancak yabancılık çektiği için her şeyini çaldırmış olan genç bir kadındır. Genç kadın, gerçek ailesini bulabilmek için İstanbul'a gelmiştir ancak ailesini bulabilmek için ipucu bulamamaktadır. Cemal, genç kadına yardım etmeye karar verir ve kadının gizemli ailesinin peşine düşer. 2016 yılında Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmış olan Kayıp inci filmi, ilk gösterimini de televizyonda gerçekleştirdi. Türk sinemasına ait olmasına rağmen reklamını pek başarılı yapamayan Kayıp İnci filmi, ideal dram filmlerinden birisi olarak gösteriliyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Uğur Böceği 2017 Full HD izle başlıklı makalemizde Lady Bird 2017 Türkçe Dublaj izle, Lady Bird Full Filmi izle ve Uğur Böceği 2017 Filmini izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)