Keşfedilmemiş 2017 Türkçe Dublaj izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
5.0 IMDB Puanı1 Yorum5,132 Görüntülenme

Keşfedilmemiş 2017 Türkçe Dublaj izle

Son zamanlarda dışarıda bir şeyler yapamamaktan şikayetçi olan 5 arkadaşın arası oldukça iyidir. Birbirleriyle çok iyi anlaşan 5'li grup, yıllardır beraberdir. Bir köy evine giderek kısa süreli kamp yapmak isteyecek olan beş arkadaş için yolculuk mükemmel geçmiştir. Gidecekleri yerde tahmin edilenden daha çabuk ulaşacak olan beş arkadaş için ilk saatler muazzam ilerlemiştir ancak güneş battıktan sonra beş arkadaş hiç ummadıkları olaylarla karşılaşacaklardır. Uzaylılar, dünyayı istila etmeye başlamıştır. İlk başta gördüklerine inanamayan 5 arkadaş, daha sonradan olayın ciddiyetinin farkına varacaklardır. Beş arkadaştan belki de hepsi oracıkta ölecektir. 2017 yılının en çok eleştirilen gerilim ve bilim kurgu filmlerinden birisi olarak kayıtlara geçen The Recall filmi, yüksek bütçeli olmasına rağmen izleyenleri tarafından topa tutuldu. Sinemaseverler uzaylı kavramının filmlerde kullanılmasından son zamanlarda aşırı şikayetçi. Film şirketleri bunun önüne geçmezse, sinema için büyük bir kayıp olabilir. Kanada sinemasının ağır vasat filmlerinden birisi olarak göze çarpan The Recall filmi tam bir buçuk saatlik bir süre boyunca bizimle olacak. Keyifli izlemeler.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Jumanji 2 - Welcome to the Jungle (2017) Full Hd izle başlıklı makalemizde Jumanji 2, Jumanji 2 Full izle ve Jumanji 2 izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    Reklamı geçmek için 1 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç
    restgif