Kızımı Alamazsın! Türkçe Dublaj HD izle
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
4.2 IMDB Puanı2 Yorum988 Görüntülenme

Kızımı Alamazsın! Türkçe Dublaj HD izle

Kızı Nina ile birlikte sıradan bir yaşantıya kollarını açmış olan anne Kate, oldukça mutludur. Kızının bir gece eve gelmemesinden işkillenecek olan anne Kate, kızını aramaya koyulur. Çok geçmeden kızının kaçırıldığı haberini alır. Kızı kaçıran kişilerin neden kaçırdığı hakkında en ufak bir bilgiye dahi sahip olmayan Kate, kızını kaçıran kişilerin Afrikalı mafyalar olduğunu saptayacaktır. Aradan uzun bir süre geçmeden anne Kate, kızını kurtarabilmek için kendisini tehlikeli bir oyunun içinde bulacaktır. Kate, bu eli silahlı mafyalara karşı savaş açmıştır. Kate rolünde Gina Holden'i izleyeceğimiz Kızımı Alamazsın! isimli 2017 yılı filminde Nina rolünde ise genç aktör Natasha Calis karşımıza çıkıyor. Kendi yılının çok zevk vermese de yine de kendisini izlettirebilen yapımlarından birisi olmayı başaran Taken Heart isimli 2017 yılı filmi, içinde bulunduğumuz yılın ocak ayında izleyiciyle buluştu. Amerika kıtasında yer alan Belize isimli küçük ülkede çekimleri son bulmuş olan Kızımı Alamazsın! isimli 2017 yılı filminin yönetmenlik koltuğunu ise Steven R. Monroe dolduruyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Tomb Raider 2018 altyazılı izle, Tomb Raider 2018 türkçe dublaj izle ve Tomb Raider direk hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (2)