Köstebek Türkçe Dublaj HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.5 IMDB Puanı1 Yorum2,433 Görüntülenme

Köstebek Türkçe Dublaj HD izle

Amerika Birleşik Devletlerinin büyük eyaletlerinden birisi olan Massachusetts eyaleti polis teşkilatı, uluslararası düzeyde bir suçlunun peşine düşmüştür. Bu suçlu, uyuşturucudan insan ticaretine kadar her şeyi üstlenen büyük bir mafya babasıdır. Frank Costello ismindeki bu mafyanın sürdürdüğü saltanata son vermek isteyen eyalet polisi, henüz işinde çok daha yeni olan Billy Costiga ismindeki bir polisi, Costello'nun peşine takar. Billy, Costello'nun ekibine girerek onun güvenini kazanmaya çalışmaktadır. Öte yandan her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Costello ise Colin Sullivan ismindeki bir polisi, teşkilatın içerisine yerleştirmiştir. Böylelikle Costello, Colin'den aldığı bilgiler sayesinde her zaman için bir adım öndedir. Billy ve Frank, çift karakterle nereye kadar idare edecektir? 2 saat 30 dakikalık uzun süresine rağmen kesinlikle sizi sıkacağını düşünmediğimiz Köstebek izle isimli 2006 yılı filmi Leonardo DiCaprio ve Matt Damon gibi usta isimlere ev sahipliği yapıyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ocean's 8 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Ocean's 14 2018 Türkçe Dublaj izle, Ocean's 8 Full HD izle ve Ocean's 8 tek part hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    The Departed

    Yorumlar (1)