Maide’nin Altın Günü Full izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10(3)
3.4 IMDB Puanı5 Yorum36,277 Görüntülenme

Maide’nin Altın Günü Full izle

Mahallenin gözde kadınlarından birisi olan Maide, titizliğinden ödün vermemektedir. Hemen hemen tüm komşularıyla iyi bir arkadaşlığı olan Maide, kendini herkese sevdirmeyi başarmıştır. Ayın belirli günlerinde altın günleri düzenleyen Maide, mahallenin kadınlarını evine davet eder. Mahallenin kadınları Maide'nin evine geldiklerinde iyi bir ziyafet çekmektedir. Elinden her iş gelen Maide, konuklarını iyi ayarlamaya özen göstermektedir. Rutin altın günü yaklaşmıştır. Maide yine en iyi yemeklerini konukları için hazırlar. Misafirler bir bir gelmeye başlar ve güzel ziyafet sonrasında konuklar evlere dağılır. Maide bu arada bir şey fark eder. Oldukça pahalı olan gerdanlığı sırra kadem basmıştır. Şehir dışından gelen yeğeniyle davetli listesine göz gezdirecek olan Maide, tüm konukların peşine düşerek gerdanlığı bulmak için gayret gösterir. Ezgi Mola'nın başrol ipini göğüslemiş olduğu Maide'nin Altın Günü izle filmi, büyük eleştirilere maruz kaldı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Mükemmel Uyum 3 - Pitch Perfect 3 izle başlıklı makalemizde Mükemmel Saha 3 izle, Mükemmel Uyum 3 online izle ve Mükemmel Uyum 3 türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Yorumlar (5)

  Reklamı geçmek için 1 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç
  restgif