Maymunlar Cehennemi: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.8 IMDB Puanı2 Yorum16,598 Görüntülenme

Maymunlar Cehennemi: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle

2011, 2014 ve 2017 yıllarında oldukça eski bir seri olan, aynı isimli seriden uyarlanarak tekrardan beyaz perdedeki yerini alan Maymunlar Cehennemi serisi, serinin her halkasında izleyiciye bambaşka tatlar yaşatıyor. Maymunlu filmler, çoğu kişi için saçma olarak tabir edilse de, Maymunlar Cehennemi serisi bu algıyı ortadan kaldırmayı başardı. Aynı ırktan geldiğimiz maymunlar, bazen arkadaş canlısı olabiliyorken bazen ise vahşi bir hayvana dönüşebilmektedir. Serinin ilk halkasında oldukça dostane bir görüntü çizen maymunlar, serinin ikinci filmiyle beraber insanlara düşman olmaya başlamıştı. Gizli bir kahraman olan, sinema perdesinde çok fazla adını duyurmamasına rağmen oldukça başarılı işlere imzasını atmayı başaran Andy Serkis'in, serinin üç halkasında da karşımızda olması filmi önemli kılan en önemli etmen durumunda. Andy Serkis, rolünü öylesine güzel yaşıyor ki, aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. Serinin ilk halkasından bu filme kendisini de geliştirmeyi başaran Andy Serkis, Maymunlar Cehennemi Savaş filminde yine Sezar rolünde karşımızda olacak.

Bir insan olmasına rağmen, insanların hayvanlara karşı art niyetli olduğunu düşünen haksız da sayılmayan Sezar, bundan sonraki tarafını maymunların yanında kalarak belirleyecektir. Kendi yetiştirdiği maymunları, insanlığa karşı olan savaşta eğitecek olan Sezar, artık ordusuyla birlikte savaşa hazırdır. Öte yandan insan ırkı tarafında da savaş için tüm hazırlıklar sürmektedir. Albay isimli bir kişi, ordusunu savaşa hazır duruma getirmektedir. Maymunlar ile insanlar arasındaki en ciddi savaş artık yaklaşmakta, iki ırk da tehdit altındadır.

Gişeden aldığı hasılatla hayal kırıklığı yaşatmış olan Maymunlar Cehennemi: Savaş bir diğer adıyla War for the Planet of the Apes filmi maalesef diğer filmler kadar ses getirmeyi başaramadı. Sezar karakterine, diğer filmlere nazaran pek çok eleştiri geldi. Zira Sezar'ın kendi ırkının karşısına geçmesi birçok Maymunlar Cehennemi tutkunu tarafından tepkiyle karşılandı. Bu yorumlara katılmadığımız filmde Sezar karakterindeki Andy Serkis, hayatının performansını sergilemiş bizlere göre. Önceki filmlerin yüksek kalitede oluşu tabii ki serinin son filminde beklenti çıtasını bir hayli yükseğe çıkaracaktır, film haz verdi ancak beklentileri büyük ölçüde karşılamayı başaramadı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Şanslı Logan HD Full izle başlıklı makalemizde Logan Lucky 720p izle, Logan Lucky tek parça izle ve Şanslı Logan Donmadan HD izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (2)

    Reklamı geçmek için 1 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç
    restgif