Mucize – Wonder 1080p Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı1 Yorum6,676 Görüntülenme

Mucize – Wonder 1080p Filmi izle

Yüzünde anneden gelme birkaç iz bulunan Auggie Pullman ismindeki 10 yaşlarındaki küçük bir erkek çocuğu, kusurları nedeniyle arkadaşları yüzünden dalga konusu olmuştur. Bu yüzden birçok kez okulu bırakmayı düşünen ancak her seferinde anne ve babasının ısrarları sonucu okula geri dönen Auggie Pullman, bu durumla başa çıkmayı öğrenmiştir. İlk başlarda bu durumu ciddi sıkıntı haline getirecek olan Auggie Pullman, asıl güzelliğin aslında kalpte olduğunu düşünmektedir. Bu durumu kendisiyle dalga geçen arkadaşlarına da aşılamayı kafasına koyacak olan Auggie Pullman, kusurların yaşamaya engel olmadığını herkese öğretecektir. Bir dram filmi olmasına rağmen hayatın gerçek yönlerini de izleyiciye aktarmasıyla tüm dünyada ses getirmeyi başaran Wonder bir diğer adıyla Mucize filmi Oscar ödüllerine aday gösterilmeyi başardı. İzlerken birçok yerinde göz yaşlarınıza hakim olamayacağınız Mucize filmi, asıl güzelliğin aslında kalpte olduğunu izleyiciye aktarmaya çalışacak. Owen Wilson ve Julia Roberts'in iki ebeveyn rolünde karşımıza çıkacağı Mucize filmi 8.1 gibi usta işi bir puanla ödüllendirildi.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ocean's 8 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Ocean's 14 2018 Türkçe Dublaj izle, Ocean's 8 Full HD izle ve Ocean's 8 tek part hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)