Muhteşem Showman Türkçe Full izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
7.9 IMDB Puanı3 Yorum6,067 Görüntülenme

Muhteşem Showman Türkçe Full izle

Hani bazı insanlar vardır, doğuştan yetenekli olarak dünyaya gelmiştir. Bu yetenek herhangi bir şey olabilir; futbol, azim, liderlik, ticaret ve sayamadığımız birçok obje daha. Barnum isimli adam da liderlik ve ticaret vasfı ön plandadır. Henüz çok küçük yaşlarda ticarete atılmayı başaran Barnum, para kazanmaya başlamıştır. Ailesinin ve eşinin de büyük desteğini alacak olan Barnum, tarihler 1840'lı yılları gösterdiğinde dünyanın ilk sirkini kurabilmek için çalışmalara başlamıştır. Daha önce sirk kurma fikri hiç kimsenin aklına gelmemiştir. Tarihin sayfalarına kazınmak isteyen Barnum'un bu yoldaki en büyük destekçisi çok sevdiği eşidir. Büyük bir çaba göstererek açtığı sirkine birçok ünlü ismi davet eden ve davetlerinde karşılık da bulan Barnum, ne kadar büyük bir iş başardığını herkese kanıtlamayı başarmıştır. Sirkte sihirbazlık gösterisi sunacak olan Barnum, izleyenlerinin ağzını açık bırakacaktır. Barnum rolünde X-Men tiplemesiyle adeta gönlümüzde taht kuran Hugh Jackman'ın karşımıza çıkacağı Muhteşem Showman veya bir diğer bilinen adıyla The Greatest Showman filmi, geçtiğimiz yılın en çok ilgi gören yapımlarının başında gelmeyi başardı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ocean's 8 Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Ocean's 14 2018 Türkçe Dublaj izle, Ocean's 8 Full HD izle ve Ocean's 8 tek part hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)