Parayı Bulduk Sansürsüz Yerli Film izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
4.5 IMDB Puanı8 Yorum22,149 Görüntülenme

Parayı Bulduk Sansürsüz Yerli Film izle

İstanbul'da oldukça lüks bir kumarhaneyi işleten Nermin ismindeki bir kadın, iyi de para kazanmaktadır. Kumarhane işletmenin ve kumar oynamanın yasak olduğu ülkemizde Nermin, polis baskınlarına karşı alışıldığın dışında bir yöntem geliştirmiştir. Bazı yerlerde muhbirleri olan Nermin'in polisin kumarhaneyi basmak için yola çıktığı sırada kumarhaneyi ışık hızında film setine dönüştürmektedir. Böyle birçok kez paçayı kurtaran Nermin'in kumarhanesine günün birinde Kemal isminde bir aktör gelecektir. Kemal, film setine benzeyen bu iş yerinin aslında bir kumarhane olduğundan haberdar değildir. Kemal burada işe başlar ve işler çığırından çıkar. Türk sinemasının tanınmış isimlerinin oluşturacağı oyuncu kadrosu ilk bakışta gelecek vaat etse de Parayı Bulduk filmi beklentilerin bir hayli uzağında kaldı. Ersin Korkut'un da oyuncu kadrosunda yer alacağı Parayı Bulduk filminin yönetmen koltuğunda ise pek fazla filmde yönetmen koltuğunda yer almayan İhsan Taş'ı görme fırsatı bulacağız.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Film Telif Haklarına İstinaden Kaldırılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ölümlü Dünya 2018 Sansürsüz HD izle başlıklı makalemizde Ölümlü Dünya 2018 Sansürsüz Seyret, Ölümlü Dünya 2018 Yerli Filmi izle ve Ölümlü Dünya Ali Atay izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (8)