PK – Peekay Hint Filmi izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.2 IMDB Puanı2 Yorum1,189 Görüntülenme

PK – Peekay Hint Filmi izle

Kendi gezegeninde olan alışkanlıkların, yeni geldiği dünyada olmadığının geçte olsa farkına varacak olan kahramanımız PK, dünyaya gemisiyle bir iniş gerçekleştirir. Göreceği yer karşısında oldukça şaşıracak olan PK, daha dünyaya gelir gelmez bir seyyar satıcı tarafından soyulacak ve film böyle başlayacaktır. Kendinde yer alan bir özelliğiyle dikkat çeken PK, bir kadının ellerini bir süre tuttuktan sonra tüm dünya dillerini öğrenmeyi başarır. Gezegeninin anahtarı sayılabilecek bir kolyeyi ararken kendisini maceradan maceraya atan PK, yanındaki genç kadınla bu işleri yapmaktadır. Kendisini tanrı olarak kabul eden bir adama da dersini vermeyi eksik etmeyen muhteşem karakter PK'nin mükemmel öyküsünü gözler önüne serecek kolan film, gelmiş geçmiş en başarılı Hint filmlerinden birisi olarak gösteriliyor. Hint sinemasına sayısız yapım kazandırmayı başaran ve eşsiz yapımlarına halen daha da devam eden Rajkumar Hiranı, sihirli ellerini filme dokundurduğu çok belli. İlk başta saçma olarak düşünebilecek bir hikayeyi mükemmel bir kurguyla izleyiciye aktarmayı başaran Peekay filmi, aldığı yüksek puanla IMDb Top 250 sıralamasına doğrudan giriş yaptı. Dünya sinema kuşağında çok başarılı işler çıkarmayı başaran PK filmi, sayısız filme aday gösterilme başarısı gösterdi.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Belalı Tanık Türkçe Dublaj 1080p izle başlıklı makalemizde Belalı Tanık 1080p donmadan izle, Belalı Tanık 1080p izle ve Belalı Tanık direk izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (2)