Rampage 2018 Full Türkçe Dublaj izle
6.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.8 /10 (10)
6.5 IMDB Puanı20 Yorum118,405 Görüntülenme

Rampage 2018 Full Türkçe Dublaj izle

Primatoloji alanında sayısız çalışmaya imzasını atmış olan Davis Okoye, nesli tükenmekte olan hayvanları kurtarmasıyla bilinmektedir. Henüz yavruyken tanıştığı bir gorili, yetişkin olana dek büyütecek olan Davis Okoye, bu gorille bir insan gibi anlaşmaya başlar. İnsanların doğaya zarar verdiğini düşünen ve bu düşüncelerinde haksız da olmayan Davis Okoye, insanlarda bulamadığı dostluğu hayvanlarda bulmuştur. Davis'in yıllardır büyüttüğü goril, bir deneye kurban gider. Bu deneyde genetiğiyle oynanacak olan goril adeta bir canavara dönüşecek ve etrafındakilere korku salacaktır. Bu hata sonucunda adeta deliye dönen ancak elinden bir şey gelmeyen Davis Okoye, olayın içerisine girdikçe birçok keşfedilmemiş hayvan türü olduğunun farkına varacaktır. Bu hayvan türlerinin neslinin tükenmemesi için geçmiş yıllarda kendisi gibi bazı çalışmalara hata yapmış ancak son yıllarda iş bulmakta zorlanan bir primatolog ile ortak çalışmaya başlar. İkisinin de ortak bir amacı vardır: Hayvanlar.

11 Mayıs 2018 yılında ülkemizde gösterime girmesi planlanan ve oyuncu kadrosu nedeniyle merakla beklenen Rampage filmi, 2018 yılının en yüksek bütçeli yapımlarından birisi olarak göze çarpıyor. Kariyeri boyunca sayısız aksiyon filminde rol alan ve rol aldığı filmlerde her geçen performansının üstüne koymayı başaran deneyimli aktör Dwayne Johnson, Rampage filminde başrol rolünde yani Davis Okoye tiplemesiyle karşımıza çıkacak. Çekimleri Amerika Birleşik Devletlerinin Illinois eyaletinde son bulmuş olan Rampage filmi, günümüzün problemlerinden olan hayvan avcılığı konusunda dikkat çekmeye çalışacak. Bu farkındalığı aksiyonu da kullanarak izleyiciye aktarmaya çalışacak olan Rampage filminin yönetmenlik ipini ise San Andreas Fayı ve Şeytanın Oğlu gibi marka filmleri de yöneten Brad Peyton göğüsledi. Bu muhteşem aksiyon yapımı olan Rampage filmini izledikten sonra aşağıda yer alan yorum bölümünden bizimle yorumlarınızı paylaşınız.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Ses ve Görüntü Sinema Çekimidir. HD Çıkınca güncellencektir. Nette İLK!

Bir önceki yazımız olan Deadpool 2 Türkçe Dublaj Full izle başlıklı makalemizde Deadpool 2 Donmadan Full izle, Deadpool 2 Full HD izle ve Deadpool 2 kesintisiz izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Rampage 2018 Full Türkçe Dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (20)