Sahil Güvenlik 2017 Türkçe Dublaj Filmi izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.6 IMDB Puanı1 Yorum4,831 Görüntülenme

Sahil Güvenlik 2017 Türkçe Dublaj Filmi izle


Hayatını cankurtaranlığa adamış olan Mitch Buchannon ismindeki bir adam, çevre koy halkı tarafından da oldukça sevilmektedir. Görevli olduğu bir bölgede ekip arkadaşlarıyla cankurtaranlık yapmakta olan Mitch Buchannon, oldukça atik ve işini seven bir karaktere sahip olmasıyla herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Yaklaşık 5 kişilik ekibiyle, denizde mahsur kalan kişileri çabucak kurtaran Mitch, işine oldukça bağlıdır. Bir gün bu mükemmel ekibe yeni bir arkadaş katılacaktır. Bu yeni kişiden öncesine kadar ekibin sorumluluğu Mitch Buchannon'a aittir. Ancak yeni kişi geldikten sonra grup dağılma aşamasına gelmiş kimse Mitch'i takmamaya başlamıştır. Yeni gelen kişi kendi kurallarını koyarak hareket etmeye başlamıştır. Bu durumu kendisine yediremeyen Mitch, yeni gelen kişiyle sürekli çekişmektedir. Zorlu bir görev karşısında başa geçmesi olan bu cankurtaran ekibi, bir araya gelerek görevin üstesinden gelmek zorundadır. İkili birbirleriyle didişmeyi bırakarak, güçlerini birleştirerek görevin üstesinden gelmek için uğraş verecektir. Aynı isimli 1989 yılı yapımından esinlenerek beyaz perdedeki yerini alan Sahil Güvenlik bir diğer adıyla Baywatch filmi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuyla sinemaya hızlı bir giriş yapan Sahil Güvenlik filminde hayatını sinemaya adamış Dwayne Johnsonv
ve Zac Efron ikilisi başrolü paylaşıyor. 2 ay önce ülkemizde gösterime giren Baywatch filmi gişeden iyi bir rakamı kasasına koyma başarısı gösterdi. Filmde ciddi bir kişiyi bulabilene aşk olsun diyor ve sizleri Sahil Güvenlik filmiyle baş başa bırakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Savaşları 8 Son Jedi - Star Wars 8 Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde Star Wars 8 Altyazılı izle, Star Wars 8 Last Jedi ve Yıldız Savaşları 8 Son Jedi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)