Sanal Devrim Full Türkçe Dublaj Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı1 Yorum1,351 Görüntülenme

Sanal Devrim Full Türkçe Dublaj Filmi izle


2047 yılının dünyasında Virtual Revolution filmi bizi bambaşka yerlere götürüyor. İnsanlık ve dünya artık teknolojinin kölesi haline gelmiş, teknolojik icatları çok ayrı bir yere getirmeyi başarmıştır. Sanal gerçeklik kavramını 2047 yılında tam olarak hayata geçirmeyi başaracak olan bilim adamları, insan oğlunu da buna adapte etmeyi başarmıştır. Gerçeklikten uzak bir şekilde yaşayacak olan insanlar, olayların gerçeklik payını da merak etmemektedir. Bilim adamları, insanların bu düşüncesini ele geçirebilmek için büyük bir çaba sarf etmiş ve sonunda kazanan bilim adamları olmuştur. Sanal gerçeklik adına çalışan bir ajan olan Nash, insanların gerçeklikten uzak olmasını kendisine yediremeyen bir grup teröristi avlamak için harekete geçmiştir. Sanal gerçeklik algısının sürmesini isteyen bilim adamları Nash'in bu görevde başarılı olacağını düşünmektedir. Fransız sinemasının ender bilim kurgu yapımlarından birisi olarak dikkat çeken Virtual Revolution Türkçe adıyla Sanal Devrim filmi, tam da adını karşılıyor diyebiliriz. Sanal unsurları iyi bir şekilde bünyesinde barındıracak olan Sanal Devrim filmi, başarılı efektleriyle ön plana çıkıyor. Fransız sinemasının yanı sıra Hollywood sinema kuşağının da büyük katkılarının bulunduğu Virtual Revolution isimli 2016 yılı filmi 1 buçuk saati aşkın bir süre boyunca bizimle olacak.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Belalı Tanık Türkçe Dublaj 1080p izle başlıklı makalemizde Belalı Tanık 1080p donmadan izle, Belalı Tanık 1080p izle ve Belalı Tanık direk izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)