Sicario 2: Day of the Soldado 2018 Türkçe Dublaj izle
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (3)
7.5 IMDB Puanı1 Yorum20,948 Görüntülenme

Sicario 2: Day of the Soldado 2018 Türkçe Dublaj izle

Uyuşturucunun başkenti sayılabilecek ülkelerden birisi olarak gösterilen Meksika'dan kaçak yollarla Amerika Birleşik Devletlerine gelen teröristler haddi hesabı yoktur. Meksikalı uyuşturucu kartelleri, işlerine yardımcı olması dolayısıyla birçok teröristi kaçak yollardan Amerika'ya sokmuştur. Artık bunun önüne geçmek isteyen FBI, bu iş için en güvendiği ajanı olan Matt Graver'i göreve çağırır. Matt Graver, bu iş için yardımcısı olarak gördüğü Alejandro'ya bir teklif sunar. Alejandro, görevi şartsız kabul eder çünkü ailesi, geçmişte uyuşturucu kartelleri yüzünden hayatını kaybetmiştir. Alejandro, uyuşturucu kartellerine daha da yakınlaşmak için oldukça ünlü bir mafya baronunun kızını kaçırır. Kızının kaçırıldığını öğrenecek olan mafya baronu, kızını geri alabilmek için ulaşılmadık yollara başvuracaktır.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde izleyici karşısına çıkan ve gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi bir gişe hasılatı elde etmeyi başarmış olan Sicario 2: Day of the Soldado izle filmi, şu sıralar halen daha gösterimde olan filmlerden birisi olarak göze çarpıyor. Kendi ülkesi olan Amerika'da da izleyici karşısına çıkmış olan Sicario 2: Day of the Soldado filmi, rağbet gören yapımlar arasında yer alıyor. İlk dakikasından son dakikasına kadar dur durak bilmeyen bir aksiyona yer veren filmin oyuncu kadrosunu sinema dünyasının tanınmış simalarından olan Benicio Del Toro, Josh Brolin ve Isabela Moner gibi aktörler oluşturuyor. İnternete düşer düşmez sizlerle buluşturacağımız Sicario 2: Day of the Soldado izle filmi, editör ekibimiz tarafından ölmeden izlenilebilecek filmler arasına girmeyi başardı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
||EN YENİ VE GÜNCEL FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!||
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Soldado

  Resimler

  "Sicario 2: Day of the Soldado 2018 Türkçe Dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)