Singularity 2017 Filmi Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı1 Yorum4,909 Görüntülenme

Singularity 2017 Filmi Full izle

Tarihler 2020 yılını göstermektedir. Dünyanın en başarılı robot şirketlerinden birisi olan VA Industries isimli şirket, ürettiği robotla dünya üzerindeki savaşlara son verecektir. Ürettiği robotla dünya çapında bir savaş başlatacak olan VA Industries ve onun yöneticileri aslında insanları hedef almaktadır. Milyonlarca insan hayatını kaybedecektir. Aradan 100 yıl geçmiştir. Sağ kalmış olan bir kadın ve bir erkek, robotların aslında kendilerine zarar veremeyeceğini düşünmektedir. Kalan insanlarla yeni bir dünya kurmak için harekete geçen iki gencin gerilim dolu hikayesini bizlere aktaracak olan Singularity isimli 2017 yılı filmi, bilim kurgu kategorisinin 2017 yılındaki temsilcilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Bilim kurguya yönelik birçok efektin kullanılmış olduğu Singularity isimli 2017 yılı filmi, efekt anlamında başarısız olsa da konusuyla göze çarpmayı başarıyor. Konusu nedeniyle IMDb'den 7.4 gibi başarılı bir puan alan Singularity filmi oyuncu performansı anlamında da sınıfı geçmeyi başardı. Oldukça düşük bütçesine rağmen gişeden iyi bir hasılatı kasasına koyan Singularity filmi full olarak sizlerle buluşuyor.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizde Tomb Raider 2018 altyazılı izle, Tomb Raider 2018 türkçe dublaj izle ve Tomb Raider direk hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)