Süper Karanlık Zamanlar 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı391 Görüntülenme

Süper Karanlık Zamanlar 2017 izle

Yönetmen:

Kevin Phillips

Oyuncular:

Owen Campbell, Charlie Tahan, Elizabeth Cappuccino
Çocukluklarından beri hep beraber olan, aynı sırada, aynı okulda okuyan iki çocukluk arkadaşı Zach ve Josh artık lise hayatlarına gelmişlerdir. Ergenliklerine giriş yapan Zach ve Josh, birbirlerine sımsıkı bağlıdır. Ancak sınıf arkadaşlarından birisi olan Daryl bir kaza sonucu hayatını kaybedecektir. Ölümlerinden kendilerini sorumlu tutan Zach ve Josh, arkadaşlarının cesedini herkesten saklar. Panik içerisinde ne yaptıklarını bilmeyen bu gençler, fikir ayrılıklarına düşeceklerdir. Birbirleriyle olan mesafelerine uzaklık kazandıran bu iki arkadaş, cesedi sonsuza dek saklayabilecek midir? Yoksa birbirlerini ele mi vereceklerdir? Genellikle katkıda bulunduğu filmlerin görüntü kısmında yer alan Kevin Phillips'in ilk göz ağrısı olma özelliği taşıyan Süper Karanlık Zamanlar isimli 2017 yılı filminin oyuncu kadrosunun büyük bir bölümü 18 yaş altındaki isimler oluşturuyor. Gerilim türünde film sevenler için tavsiyemiz olan Super Dark Times filmi 1 saat 40 dakikalık bir zaman dilimi boyunca bizimle olacak.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 HD izle başlıklı makalemizde Yenilmezler 3 Altyazılı izle, Yenilmezler 3 Full HD izle ve Yenilmezler 3 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar