The Heyday of the Insensitive Bastards izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı211 Görüntülenme

The Heyday of the Insensitive Bastards izle

Amerika Birleşik Devletleri'nin adını duyuran yazarlarından birisi olmayı başaran Robert Boswell'in bazı hikayelerinden uyarlanılarak beyaz perdedeki yerini almış olan The Heyday of the Insensitive Bastards isimli 2017 yılı filmi, yedi farklı yaşam hikayesinin problemlerini komik bir şekilde ele almaya çalışacak. Yedi farklı kişinin hikayesini barındırması nedeniyle senaryosunda bazı kopukluklar medyana gelen The Heyday of the Insensitive Bastards filmi yine de kendisini izlettirmeyi başarıyor. Oyuncu kadrosunda başarılı ve tanınmış aktörlere yer veren filmde en önemli aktör James Franco durumunda. Son zamanlarda sinema perdesinde ilgi düzeyi yüksek filmlerde rol almayı başaran James Franco, The Heyday of the Insensitive Bastards filminde Conrad rolüne hayat verecek. 27 Ekim 2017 tarihinde kendi ülkesi olan Amerika Birleşik Devletlerinde izleyici karşısına çıkmış olan The Heyday of the Insensitive Bastards filmi, gişeden umduğunu bulamadı.
Dikkat: Film açılmıyor veya izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz, seçeneklerden birisi kesinlikle çalışacaktır. Çalışmayan filmleri "Bildir" kısmından bize bildiriniz. @SineFilm.Net
En yeni ve güncel filmleri görmek İçin tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 HD izle başlıklı makalemizde Yenilmezler 3 Altyazılı izle, Yenilmezler 3 Full HD izle ve Yenilmezler 3 Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar