Vecihi Hürkuş 2018 Yerli Filmi 1080p izle
7.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.4 /10 (11)
7.2 IMDB Puanı 14 Yorum 52,770 Görüntülenme

Vecihi Hürkuş 2018 Yerli Filmi 1080p izle Vecihi Hürkuş 2018 Yerli Filmi 1080p izle

1. Dünya Savaşında ve Kurtuluş Savaşınde cephede görev yapmakta olan Vecihi Hürkuş, Türk tarihinin en önemli isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Savaş uçaklarıyla arası oldukça iyi olan Vecihi Hürkuş, kendine özgü uçuş teknikleriyle savaşta başarılı olmamızda önemli rol oynamıştır. Sadece savaş becerisi iyi olmayan Vecihi Hürkuş aynı zamanda iyi bir mühendistir. Türk tarihinin ilk yerli uçağını tasarlama unvanına sahip olan Vecihi Hürkuş, onur madalyasına nail olmayı başarmıştır. Yaptıklarıyla günümüzde halen daha adı anılan Vecihi Hürkuş'un hayat hikayesinin sahneleneceği Vecihi Hürkuş izle filminin biraz da dış kısımlarına bakalım.

Acun Ilıcalı'nın yönettiği Survivor'da ünlenerek birçok dizi ve filme kapı aralamayı başaran, kızların yakışıklı sevgilisi Hilmicem İntepe'nin başrolünü üstlenmiş olduğu Vecihi Hürkuş izle filminde Hilmicem, bir uçak pilotu olan Vecihi Hürkuş rolünde karşımıza çıkacak. Gizem Karaca'nın ise Vecihi Hürkuş'un karısı yani Hadiye Hürkuş rolünde karşımızda olacağı filmde savaş üzerine birçok başarılı sahne mevcut durumda. Tarihimizin puslu sayfalarından alıntı yapılarak beyaz perdedeki yerini almış olan Vecihi Hürkuş izle filmi, 25 Mayıs 2018 tarihinde ilk gösterimini yapmaya hazırlanıyor.
▶EN SON EKLENEN FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN◀

Bir önceki yazımız olan Dean Filmi Direk HD izle başlıklı makalemizde Dean Filmi 1080p izle, Dean Filmi 2016 izle ve Dean Filmi 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

karkapital
Loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (14)